SabaDutchSint Eustatius

Carnaval is dit weekend in volle gang op Saba, het kleinste eiland van de BES

Carnaval Ta Den Pleno Desaroyo E Weekend Aki Na Saba E Isla Mas Chikito Di Bes

Een week na de viering van het carnaval op het naburige eiland St. Eustatius, het carnaval wordt dit weekend gevierd op het kleinste eiland van BES, Saba. De carnavalsdeelnemers, verdeeld in vier groepen, paradeerden afgelopen zaterdag in de hoofdstadstraat The Bottom. Hoewel de parade kleiner is dan het carnaval op de naburige eilanden, is er altijd veel plezier.

Een opmerkelijk aspect van dit jaar was de vertegenwoordiging van verschillende etnische groepen in de parade, inclusief leden van de relatief grote gemeenschappen van Colombiaanse en Filipijnse immigranten. Een deel van de carnavalsenthousiasme van St. Eustatius heeft ook deelgenomen aan de carnavalservaring op Saba, zo meldde het platform verslaggever BES. Foto door Voltaire Simmons.

Carnaval Ta Den Pleno Desaroyo E Weekend Aki Na Saba E Isla Mas Chikito Di Bes 1

Related posts

Heropening Waterput Fontein versterkt landbouw op Bonaire

EA News Author

Aalbers en Lont presenteren vierde editie van “Capita Selecta, Caribisch Fiscaal Recht” aan de Geachte Minister van Financiën, Marinka Gumbs

EA News Author

De kustwachthelikopter evacueert man van cruise ship

EA News Author

1 comment

Leave a Comment

Whatsapp Message