DutchBonaire

Anthony Angila wint $ 10.000 in het Tourism Innovation Project Shark Tank van TCB met zijn ‘Kunuku Life’ project

Anthony Angila A Gana 10.000 Den Tourism Innovation Project Shark Tank Di Tcb Ku Su Proyekto Di ‘Kunuku Life

Op 30 november 2023 vond het langverwachte Tourism Innovation Project Shark Tank evenement plaats in Delfins Beach Resort. Negen gepassioneerde kandidaten kregen de kans om hun innovatieve projecten te laten zien en maakten kans op een hoofdprijs van $ 10.000.

Bij dit Tourism Innovation Project, dat in augustus werd gelanceerd via een samenwerking met de Kamer van Koophandel, konden de deelnemers hun unieke en vooruitstrevende ideeën presenteren om bij te dragen aan het toeristische product van Bonaire en deze te verbeteren.

Negen kandidaten hebben hun stempel op het evenement gedrukt, waarbij ieder heeft bijgedragen aan de levendige sfeer van het Tourism Innovation Project. Deze kandidaten waren  Anthony Angila, Wijnand de Wolf, Javier Semeleer, Xiomara Frans-Muller, Saeed Lourens, Flavio Maestroni, Manon Meijer en Sharnise Alexander. De competitie was intens en elke presentatie was vol innovatie, passie en creativiteit.

Na een evaluatie heeft de jury drie uitzonderlijke projecten geïdentificeerd die zich onderscheiden van de rest. De top drie finalisten van de Tourism Innovation Shark Tank zijn:

Jose & Vanessa Martis met hun project ‘Glamping’.

Saeed Lourens en zijn concept ‘Nature Cooking’.

Anthony Angila, met zijn project ‘Kunuku Life’.

Onze waardering gaat uit naar de jury en onze gewaardeerde partners. Hun steun heeft een cruciale rol gespeeld om dit evenement mogelijk te maken. Miles Mercera (TCB), Paul Coolen (Sapias Holding), Benita Wout (MCB), Maarten van der Scheer (BIA), Veroesjka de Windt (BONHATA), Gunther Flanegin (Havenmeester OLB) en Phar Martha (KVK) maakten deel uit van de jury.

Anthony Angila kwam als uiteindelijke winnaar naar voren met zijn project ‘Kunuku Life’. Anthony’s visie is om de schoonheid van en liefde voor het “Kunuku-leven” te delen met zowel bezoekers als de lokale bevolking, en hij is ook van plan te investeren in een unieke zipline-ervaring bij de Kunuku van zijn familie, waardoor een unieke en opwindende attractie aan ons eiland wordt toegevoegd.

Het Tourism Innovation Project heeft zijn commitment laten zien met het stimuleren van innovatie, samenwerking en kansen in de toeristische sector. We feliciteren alle deelnemers en kijken ernaar uit om te zien hoe het project van Anthony Angila, “Kunuku Life”, bijdraagt aan de voortdurende ontwikkeling van onze toeristische sector.

Anthony Angila A Gana 10.000 Den Tourism Innovation Project Shark Tank Di Tcb Ku Su Proyekto Di ‘Kunuku Life.2

Related posts

Op Bonaire : Eerste kwartaal 2026 – Update infectieziekten

EA News Author

Nordic ski scout team onderzoekt Saba’s potentieel als bestemming voor ski evenementen

EA News Author

Minister Endy Croes: Professor Luutsen de Vries presenteert het project voor de modernisering van onderwijsmiddelen

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message