In het Renaissance Convention Center vond de diploma-uitreiking 2026 van Filomena College MAVO plaats. In totaal namen 60 leerlingen hun welverdiende diploma in ontvangst. De DJ was Eli en de MC was de heer Addonsito Croes. Een bijzonder moment was de uitreiking van de “Juf Baly 2026”-award voor de beste geslaagde van het examenjaar 2026. Deze prijs werd uitgereikt door de weduwnaar van wijlen juffrouw Anuesca Baly, de heer Rob van den Brink. Ook aanwezig op het podium waren Christopher Lake van ASTEC NV en de interim-directeur van SKOA, Jessica Irausquin. Channery Dania was de studente die de award in ontvangst nam; deze prijs zal voortaan jaarlijks worden uitgereikt.
Tijdens deze avond ontving directrice Raquel Lampe een prachtig eerbetoon, aangezien dit haar laatste diploma-uitreiking was als directrice van Filomena MAVO. Adjunct-directrice Joraine Oduber overhandigde een certificaat van uitmuntendheid aan Raquel Lampe. In haar speech bedankte zij iedereen voor de getoonde liefde en het vertrouwen in Filomena College MAVO en het team. Ook oud-directeur de heer Ebby Goedgedrag was aanwezig.
Gefeliciteerd aan elke student, ouder en docent. Dergelijke resultaten zijn het bewijs dat de meerderheid van de jongeren op Aruba op de goede weg is! Veel succes in de nieuwe fase.

