Tijdens een persconferentie uitte parlementslid Endy Croes zijn bezorgdheid over het biedingsproces voor de verkoop van jeffuel, benzine en diesel in Aruba. Volgens Croes bestaat de mogelijkheid van een schandaal in de manier waarop de aankoop wordt afgehandeld.
Croes gaf aan dat hij formeel vragen heeft gestuurd aan minister Arthur Dowers, maar tot op heden geen antwoord heeft ontvangen. Het parlementslid wees ook op documenten die contracten tussen RDA en FMSA bevatten, welke meer duidelijkheid over het proces zouden kunnen verschaffen.
Volgens Endy Croes zijn transparantie en verantwoordelijkheid fundamenteel bij het beheer van publieke middelen, en kan elk gebrek aan duidelijkheid het vertrouwen van het volk in de overheids- en internationale instellingen ondermijnen.
