Dutch

A.T.A. en ACF bundelen krachten voor première van “Turning the Tide” in Nederland

Whatsapp Image 2025 10 31 At 9.30.47 Am 2

De Aruba Tourism Authority (A.T.A.) en de Aruba Conservation Foundation (ACF) hebben de handen ineengeslagen voor de première van de documentaire “Turning the Tide” in Nederland, op 28 oktober in het Filmhuis Den Haag. De documentaire, die eerder dit jaar zijn lokale première op Aruba beleefde, werd in Nederland vertoond voor een internationaal publiek.

Het evenement bracht 55 deelnemers samen, onder wie Ronella Croes, CEO van A.T.A., en Sanju Luidens, CMO van A.T.A., samen met leden van het A.T.A.-team voor de Europese markt. ACF werd vertegenwoordigd door Natasha Silva, samen met Edeline Berg, Communications & Marketing Manager van ACF. Wetenschapper Rene Henkens van Wageningen University was eveneens aanwezig bij deze speciale vertoning.

“Turning the Tide” is een productie van ACF in samenwerking met de ScubbleBubbles Foundation, de Universiteit van Aruba en Wageningen University & Research.
De documentaire belicht de inspanningen van lokale, regionale en internationale experts om het mariene ecosysteem van Aruba te herstellen. Het verhaal vormt een getuigenis van hoop, samenwerking en de strijd tegen de ecologische crisis, en benadrukt het belang van het behoud van mangroven en koraalriffen, evenals de actieve betrokkenheid van de gemeenschap.

“Deze documentaire is bijzonder omdat hij is gemaakt in Aruba, voor Aruba — geboren uit lokaal trots en versterkt door internationale samenwerking. Elke stap om onze natuur te beschermen, hoe klein ook, telt voor de toekomst van ons eiland,” benadrukte Ronella Croes in haar toespraak in Den Haag.

A.T.A. en ACF hebben samengewerkt aan verschillende projecten, zoals het herstel van mangroven, het behoud van duinen en de verbetering van de infrastructuur in het Arikok Nationaal Park. Maar het gaat om meer dan alleen samenwerking; het is een waardevol partnerschap, gebaseerd op wederzijds vertrouwen en een gemeenschappelijk doel.

“Samen werken we aan een toekomst waarin onze natuur wordt hersteld en mensen dichter bij elkaar komen — een toekomst gebaseerd op integriteit, versterkt door innovatie en ondersteund door inclusiviteit,” aldus Ronella Croes over de samenwerking tussen A.T.A. en ACF.

A.T.A. zal haar strategische samenwerkingsovereenkomst met ACF verlengen voor nog eens drie jaar, met als doel samen te blijven werken aan duurzame en innovatieve projecten.
Press release: Aruba Tourism Authority (A.T.A.)

Whatsapp Image 2025 10 31 At 9.30.46 AmWhatsapp Image 2025 10 31 At 9.30.46 Am 1Whatsapp Image 2025 10 31 At 9.30.47 AmWhatsapp Image 2025 10 31 At 9.30.47 Am 3

Related posts

Weersverwachting tot zondag 04 februari 2024

EA News Author

Esthetische chirurgie in de CQB-kliniek je zult de ervaring beleven en tevreden zijn met jezelf

EA News Author

Geldende regels en handhaving van de openbare orde tijdens ‘Dia di Rincon’

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message