Minister van Onderwijs, Cultuur, Jeugd en Sport Rodolphe Samuel zei donderdag: “In het licht van de zorgen van schoolbesturen en in het publieke domein met betrekking tot de wijziging van de datum van het FBE-eindexamen van mei naar april 2024.
Ik overleg met belanghebbenden bij het ministerie, waaronder de secretaris-generaal (SG) MECYS, de Afdeling Examens, de Afdeling Inspectie MECYS, het Ministerie van Onderwijs, schoolbesturen en de Windward Islands Teachers Union (WITU). Rekening houdend met de geuite zorgen over de vermindering van het aantal beschikbare dagen dat studenten hebben ter voorbereiding op het FBE Eindexamen en indicaties dat de zomervakantie langer zou moeten zijn, is het voorstel opgesteld en gedeeld.
“Het ministerie wacht op de feedback van zijn belanghebbenden, waarna een besluit over de verdere toekomst zal worden genomen”, zei minister van Onderwijs Rodolphe Samuel donderdag.
