DutchBonaire

Schietpartij met dodelijke afloop

Morto 3

In de nacht van zondag 8 juni, kreeg de centrale meldkamer melding over een schietpartij voor een uitgaansgelegenheid op de Kaya Prinses Marie waar een persoon werd neergeschoten met een vuurwapen. Bij aankomst van de politie reageerde het slachtoffer niet, waardoor ze onmiddelijk met reanimatie zijn gestart. Vervolgens heeft het ambulancepersoneel het slachtoffer naar het ziekenhuis vervoerd. Later op de dag, ontving de politie bericht over het overlijden van de 15-jarige jongeman met initialen C.C.D., geboren op 27 juni 2009, te Bonaire. Nog dezelfde nacht constateerde een politiepatrouille die naar het ziekenhuis werd gedirigeerd dat er een tweede slachtoffer van de schietpartij op de kaya Prinses Marie was die op eigen gelegenheid bij het ziekenhuis aankwam.

Het onderzoek in deze zaak is per direct gestart. We hebben uw hulp nodig. Was u bij de uitgaansgelegenheid of in de buurt? Heeft u iets gezien of gehoord, of vangt u iets op in uw omgeving? Twijfel dan niet, alle tips zijn waardevol en kunnen cruciaal zijn voor het onderzoek.

Meld uw tip volledig anoniem
Tips kunnen volledig anoniem worden doorgegeven via de anonieme tiplijn. U belt 9310 en spreekt uw bericht in op een beveiligde voicemail. Er komt dus geen medewerker aan te pas. Alleen drie speciaal aangewezen functionarissen, die rechtstreeks onder de hoofdofficier van justitie vallen, kunnen het bericht beluisteren. Zij ontvangen alleen de audio – uw telefoonnummer, locatie of andere contactgegevens worden niet geregistreerd of opgeslagen.

Uw privacy staat voorop. Het originele bericht wordt verwijderd zodra het is beluisterd.

We begrijpen dat het spannend kan zijn om iets te melden, maar uw informatie kan echt het verschil maken. Ook een klein detail kan een doorbraak betekenen.

Bel nu! Via 9310 – u blijft altijd anoniem.

Related posts

Tourism Corporation Bonaire organiseert samen met Surround Vibe het derde Bario Festival 2023

EA News Author

Carlos López Natera van M21: Informatiemanipulatie – De mogelijke negatieve invloeden van de media op de politiek

EA News Author

Curaçaose militairen ingezet tijdens Carnaval

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message