De voorbereidingen zijn in volle gang
De voorbereidingen zijn in volle gang voor de Zuid-Amerikaanse Spelen die op 2 september van start gaan in Santa Fe, Argentinië. De Arubaanse delegatie bestaat uit atleten die zullen deelnemen aan de wegwedstrijd (hardlopen op de weg).
Volgens ontvangen informatie is dit een competitie van een zeer hoog niveau, waarin atleten de krachten meten tegen landen als Brazilië en Argentinië. Lokale atleten hebben in het verleden goede resultaten laten zien tijdens de Zuid-Amerikaanse Spelen, en de verwachtingen zijn hooggespannen om opnieuw positieve resultaten te behalen, zo liet Jhonatan Wever, operations director van het Arubaanse Olympisch Comité, weten.
De enige sport die erbij komt is atletiek, met een jonge atleet die deze keer eveneens zal deelnemen. Het doel op dit onderdeel is om een plaats in de top acht te veroveren, wat zorgt voor een sterke vertegenwoordiging in de hardloopsport.
