BonaireDutch

Carlos Pourier viert 20 jaar in dienst bij het olb

Carlos Pourier 1

Al 20 jaar werkt Carlos Pourier voor Bonaire. Eerst voor het voormalig eilandgebied Bonaire wat sinds oktober 2010 bekend staat als het openbaar lichaam Bonaire.

 

Carlos heeft in verschillende functies op verschillende afdelingen binnen de directie ruimte en ontwikkeling gewerkt. Carlos is adviseur van de commissie natuur & beheer, straatnamencommissie, bouwcommissie, centrale huisvesting OLB en van de projectgroep grote projecten. Van mei 2016 tot juli 2017 was Carlos ook portefeuilleadviseur van de gedeputeerde R&O (destijds Rolanda Hellburg-Makaai).

Grote projecten waar Carlos aan heeft gewerkt zijn o.a. het Ruimtelijk Ontwikkelingsplan Bonaire, realisatie en renovatie van de SkolAmplio Papa Cornes, verschillende hotels en het Contour Global Solarpark.

Carlos is een zeer gewaardeerde collega. De directie ruimte en ontwikkeling wenst Carlos een mooi jubileum en nog vele jaren toe bij het openbaar lichaam Bonaire.

Carlos Pourier 2 Scaled

Related posts

Innen geldboetes aan de grens

EA News Author

Politieberichten van maandag 09 oktober tot en met woensdag 11 oktober 2023

EA News Author

Dia di penshonado winnaars dineren met gedeputeerde craane

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message