Sint MaartenDutch

Minister Brug draait dienst mee met Ambulancedienst tijdens J’ouvert Morning

E5484D6A 5A26 4A05 9C6A 0D69Ac41Fffe

De Minister van Volksgezondheid, Sociale Ontwikkeling en Arbeid (VSA), Richinel Brug, heeft vanochtend vroeg een dienst meegelopen met de Ambulancedienst ter ondersteuning van de J’ouvert Morning-parade.

Deze ervaring bood de bewindsman de gelegenheid om het evenement vanuit het perspectief van het ambulancepersoneel te aanschouwen, wat een nieuw licht wierp op de werkzaamheden in de frontlinie. Hoewel de minister in het verleden al zij aan zij werkte met de VKS en de politie, bood deze specifieke inzet inzicht in de cruciale rol die ambulanceteams vervullen bij het monitoren, reageren en verlenen van acute medische zorg tijdens grootschalige publieksevenementen. De J’ouvert Morning-parade is een van de meest levendige culturele vieringen van het eiland en vereist, vanwege de grote publieke belangstelling, een nauwgezette planning om de openbare veiligheid te waarborgen.

Minister Brug spreekt zijn oprechte waardering uit aan alle hulpverleners die tijdens het evenement in touw waren, waaronder het ambulancepersoneel, de politie, de brandweer en alle andere nood- en ondersteuningsdiensten die achter de schermen onvermoeibaar hebben gewerkt aan een veilig verloop van de festiviteiten.

“Als voormalig frontlijnwerker begrijp ik de toewijding, de lange uren en de offers die deze verantwoordelijkheid met zich meebrengt,” aldus Minister Brug. “Terwijl velen genieten van het feest, richten onze hulpverleners zich op de veiligheid van iedereen. Hun inspanningen krijgen niet altijd de erkenning die zij werkelijk verdienen.”

“Het is dankzij zowel het professionalisme van onze hulpverleners als de medewerking van het publiek dat evenementen zoals J’ouvert veilig en succesvol kunnen plaatsvinden,” voegde hij eraan toe. “Ik ben er trots op dat ik naast onze teams heb gestaan om hen persoonlijk te danken voor hun onschatbare inzet voor onze gemeenschap.”

Het Ministerie van VSA complimenteert alle betrokkenen voor hun bijdrage aan een veilige en geslaagde J’ouvert Morning-parade.

Fbbece6B 0Cca 4F2A Aafd 0E44Fda21D0326E89A98 48A4 4B09 A387 Bbeb7C3FacafE0D1311E 5De6 4Ed5 A29C D35753113255

Related posts

Opleiding van de eilandsraad op Bonaire was zeer waardevol

EA News Author

Sevinger: Proces voor Rijkswet HOFA is al gestart; Parlement wacht op advies van de Raad van State

EA News Author

Leslie Schwartz, Walt Brodrick en Jozef Priller gehuldigd als ambassadeurs van Bonaire

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message