DutchSocial

Zoek ervaring in het woord van GOD

Palabra Di Dios

Er is een gezegde dat veel mensen gebruiken: Je moet straatervaring hebben, je moet levenservaring hebben, en vaak wordt dit negatief toegepast, omdat velen denken dat je alles moet proberen—zoals drugs, alcohol, feesten en immoraliteit—en dat deze dingen je ervaring geven.

Maar in het Woord van God is er zoveel ervaring die je kan bevrijden van allerlei problemen. Als je deze werkelijk toepast in je leven, zal je vrede ervaren in je hart, in je huis en in je familie.

Woorden van ervaring voor ons leven.

Mattheüs 4:4:
Maar Hij antwoordde en zei: Er staat geschreven: De mens zal niet van brood alleen leven, maar van elk woord dat uit de mond van God komt.

Psalm 34:11–16:
Kom, kinderen, luister naar mij; ik zal jullie de vreze van de Heer leren.
Wie is de mens die het leven liefheeft en vele dagen verlangt om het goede te zien?
Bewaar je tong voor het kwaad en je lippen voor bedrieglijk spreken.
Wijk af van het kwaad en doe het goede; zoek de vrede en jaag die na.
De ogen van de Heer zijn gericht op de rechtvaardigen en Zijn oren luisteren naar hun roep.
Het aangezicht van de Heer is tegen hen die kwaad doen, om hun nagedachtenis van de aarde uit te roeien.

Deze Psalm geeft ons een zeer duidelijke uitleg: als je het goede wilt zien of goedheid wilt ontvangen, moet je het goede doen.

Als je niet stopt met het doen van het kwade, zal het aangezicht van de Heer zich tegen je keren en zullen de dingen moeilijk voor je worden, omdat de hand van de Almachtige op je zal rusten—
tot het moment dat je tot berouw komt en je afkeert van het kwaad.

De verloren zoon ging door veel ellende totdat hij tot zichzelf kwam, zich bekeerde, naar huis terugkeerde en zijn vader om vergeving vroeg.

Vaak gaan mensen door moeilijke situaties en denken ze dat het door haters komt of zelfs door hekserij, maar het is de hand van God die een einde wil maken aan hun verkeerde daden en hen daarom onder druk zet.

Psalm 143:8:
Laat mij in de morgen Uw goedertierenheid horen, want op U vertrouw ik.
Maak mij de weg bekend die ik moet gaan, want tot U hef ik mijn ziel op.

Wij hebben allemaal de hulp en leiding van de Heer nodig. Wij hebben Christus Jezus in ons leven nodig, zodat wij uit de duisternis kunnen komen en in Zijn licht kunnen wandelen.

Filippenzen 4:6–7:
Wees in geen ding bezorgd, maar laat in alles door gebed en smeking met dankzegging uw verlangens bekend worden bij God.
En de vrede van God, die alle verstand te boven gaat, zal uw harten en gedachten bewaken in Christus Jezus.

Het Woord leert ons alles in gebed te brengen, want God verhoort onze gebeden. God verlaat ons nooit en schenkt ons Zijn vrede.

Job 8:20–22:
Zie, God verwerpt de oprechte niet en Hij ondersteunt de kwaaddoeners niet.
Hij zal uw mond vullen met lachen en uw lippen met gejuich.
Wie u haten zullen met schaamte bekleed worden, en de tent van de goddelozen zal niet meer bestaan.

De Heer wil ons laten zien dat Hij ons niet vergeet wanneer wij volharden in Zijn wegen en Zijn wil doen. Het moment van zegen zal komen; het zal overvloedig zijn, en iedereen zal weten dat het God Zelf is die het voor ons heeft gedaan.

Alles is in Gods hand.

Pastor Marcel Balootje

Related posts

Nederland zet 200 miljoen beschikbaar voor Curacao, Aruba, Sint Maarten en Caribische Nederlanden

EA News Author

Delegatie St. Maarten bezoekt SKAL – focus op cultuur, erfgoed en regionale samenwerking

EA News Author

6-maandelijkse prestatie evaluatie van het Bonairiaanse toerisme over de eerste helft van 2023 overtreft het jaar daarvoor en de niveaus van vóór de pandemie

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message