DutchBonaire

Project Gang di Arte en ACE Foundation bieden gratis folkloredanslessen aan

Clint Gosepa 2

Onder leiding van Clint Gosepa

Gang di Arte kondigt een unieke dansgelegenheid aan voor jongeren tussen 12 en 19 jaar. Van 8 september t/m 3 oktober organiseert Gang di Arte een cursus folkloredans onder leiding van dansinstructeur Clint Gosepa.

De lessen vinden plaats van maandag t/m vrijdag van 18.00 tot 20.00 uur en bieden een unieke combinatie van traditionele folkloredans en hedendaagse invloeden. Het programma wordt afgesloten met een openbare presentatie op 4 oktober, waar de deelnemers hun nieuw aangeleerde vaardigheden kunnen tonen aan familie, vrienden en de gemeenschap.

Deelnemers leren traditionele passen die van generatie op generatie zijn doorgegeven, voelen de kracht van culturele ritmes en krijgen de kans zich authentiek uit te drukken via dans. Het programma verbindt jongeren met hun culturele wortels en laat hen verhalen vertellen door middel van beweging.

“Wij geloven in de kracht van dans om jongeren te verbinden met hun erfgoed,” aldus de organisatie van Gang di Arte. “Clint Gosepa brengt een enorme rijkdom aan kennis en ervaring, die onze deelnemers zal inspireren en verrijken.”

Clint Gosepa is een ervaren dansinstructeur, gespecialiseerd in folkloredans. Zijn unieke stijl, waarin hij traditionele en moderne dansvormen samenbrengt, maakt hem de perfecte begeleider voor dit programma.

Deelname is volledig gratis, maar van de jongeren wordt verwacht dat zij zich met discipline, toewijding en positieve energie inzetten. “Wij willen dat alle jongeren deze culturele ervaring kunnen beleven, ongeacht hun financiële situatie,” benadrukt Marlies Vels, coördinator van het Gang di Arte-programma.

Omdat het aantal plaatsen beperkt is, worden jongeren aangemoedigd zich snel in te schrijven
via:
Aanmeldformulier

De organisatie hoopt dat vooral jongeren deze kans grijpen om deel te nemen aan deze bijzondere culturele reis, en doet ook een beroep op ouders om hun kinderen aan te moedigen mee te doen, zodat de Bonairiaanse en Antilliaanse cultuur levend blijft.

Clint Gospea 1

Related posts

Parlementslid Rocco Tjon: Twee weken van stilte – regering en coalitie in het parlement zijn doof voor de stem van 13 vakbonden over de consensusrijkswet HOFA

EA News Author

Futuro-Parlementariër Ruthlyn Lindor: Helaas zijn de cijfers van huiselijk geweld in Aruba alarmerend

EA News Author

MEP: Wever-Croes betreurt gebrek aan concrete visie in beleid rond ouderenzorg

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message