PolitieDutch

15-jarige verdachte aangehouden en twee slachtoffers neergestoken

Agresor Joven De 15 Anos Detenido Y Dos Victimas Apunaladas

Dinsdagmiddag rond 2:00 uur werd de meldkamer van de politie geïnformeerd dat er een vechtpartij had plaatsgevonden ter hoogte van een bushalte aan de Caya Jose Geerman in San Nicolas.

De eerste informatie luidde dat twee jongeren met een mes zouden zijn neergestoken.

Een patrouille uit San Nicolas en diverse politie-eenheden werden naar de plaats delict gestuurd. Ook werd er een ambulance oppad gestuurd.

Bij aankomst van de eerste patrouille troffen zij een situatie aan waarin twee jongeren waren neergestoken. Het gaat om een 14-jarige jongen met una steekwond in zijn nek en een 18-jarige jongeman met een steekwond aan zijn hoofd.

Het ambulancepersoneel is ter plaatse gekomen en heeft de slachtoffers medische hulp verleend. Eén slachtoffer is overgebracht naar het ImSan en het andere 14-jarige slachtoffer naar het HOH (Horacio Oduber Hospitaal).

De politie trad snel op en heeft de verdachte aangehouden. Het betreft een 15-jarige jongen. Hij is overgebracht naar het politiebureau in San Nicolas, voorgeleid aan de hulpofficier van justitie, in verzekering gesteld en overgedragen aan de afdeling JZP (Jeugd- en Zedenpolitie), die de zaak in onderzoek heeft.

Korps Politie Aruba neemt deze zaken uiterst serieus, vooral omdat het om minderjarige jongeren gaat.

De meest recente informatie geeft aan dat de situatie van beide slachtoffers stabiel is.

Heeft u iets gezien of weet u iets? Bel dan de tiplijn van de politie via 11141. U blijft anoniem.

Related posts

Parlementslid Shailiny Tromp-Lee: Sport als Motor voor Ontwikkeling in Aruba

EA News Author

Auteurs en illustratoren uit Curaçao en Bonaire nemen deel aan het Kinderboekenfestival

EA News Author

Volksgezondheid op Saba 2023-2026 gepresenteerd

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message