Lokaal/ArubaDutch

Eerste portret verkocht tijdens FAVI-kunsttentoonstelling

Nafthaly Koolman

Tijdens de kunsttentoonstelling van FAVI, die gisteravond plaatsvond, presenteerden leden van de stichting hun creatieve werken aan het publiek. Onder de tentoongestelde werken bevond zich een fotografisch kunstwerk van Nafthaly Koolman, met als thema depressie.

Op dezelfde avond van de tentoonstelling werd het portret van Koolman verkocht, wat een bijzonder en betekenisvol moment betekende voor de jonge fotograaf. Dit was zijn eerste officiële deelname aan een kunsttentoonstelling, en ondanks het feit dat hij een visuele beperking heeft, wist hij dit succes te behalen.

De verkoop van het kunstwerk betekende een moment van vreugde en erkenning voor Nafthaly Koolman en benadrukte de impact die kunst kan hebben als middel voor expressie en menselijke verbinding, ongeacht de persoonlijke beperkingen van de kunstenaar.

Related posts

Bonaire kampioen bij bolas, vesrpringen, balwerpen Special Olympics Kingdom Games

EA News Author

Politieagent op Bonaire moet een voorbeeld zijn en geen geweld plegen

EA News Author

Weersverwachting geldig tot donderdag 20 april 2023

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message