Lokaal/ArubaDutch

APA-directeur Marc Figaroa: Als alles goed gaat, zal ik deze week met de vakbond FTA tekenen

Director Di Apa Marc Figaroa

Zoals we allemaal weten, kwamen de APA-arbeiders op 5 mei uit en protesteerden samen met hun FTA-vakbond. Een maand later vroeg EA News aan de directeur van APA wat de huidige situatie is en of hij de CAO met de werknemers kon ondertekenen.

De directeur van de Aruba Ports Authority, Marc Figaroa, geeft aan dat het management van APA met de FTA een overeenkomst heeft bereikt en dat als alles goed gaat, de CEO deze week de FTA met het syndicat zal ondertekenen. De APA-directeur begreep nog steeds niet waarom hij de walk-out had gezien dat ze altijd dicht bij elkaar waren in de onderhandelingen.

Ze zaten aan tafel en de ruzie was niet zo groot dat ze niet uit elkaar konden gaan. Tegelijkertijd vindt hij het belangrijk dat iedereen concrete informatie heeft. De APA is altijd bereid om bij te dragen, maar wel op een verantwoorde manier om het welzijn van de APA te waarborgen.

Related posts

AVP-Parlementslid ing. Carlos Bermudez: Investeren in de visserijsector is een investering in onze voedselzekerheid

EA News Author

EDITORIAL: Transparantie onder druk,De schande van het misinformeren van het volk over de Rijkswet

EA News Author

DVG lanceert rampensectie op website om u voor te bereiden

EA News Author

1 comment

Leave a Comment

Whatsapp Message