BonaireDutch

Het OLB sluit kinderopvang tijdelijk

Entidat Publiko Boneiru Ta Sera Akohida Pa Mucha Temporalmente

 Het openbaar lichaam Bonaire (OLB) is op advies van de Onderwijsinspectie over gegaan tot tijdelijke sluiting van een kinderopvang in Kralendijk, omdat de opvang niet voldoet aan enkele belangrijke vereisten op het gebied van veiligheid en gezondheid. De opvanghouder is meerdere malen de hersteltermijn niet nagekomen. 

Kinderen worden tijdelijk opgevangen door andere kinderopvangen die bereid zijn te helpen. De FrontOffice Kinderopvang bemiddelt hierbij. 

De gesloten kinderopvang mag weer open als de tekortkomingen zijn opgelost. Mocht de betreffende organisatie geen verantwoorde kinderopvang kunnen garanderen, dan zal de vergunning worden ingetrokken. Dat kan betekenen dat ouders op zoek moeten naar een andere opvang voor hun kind. Zij worden daarbij ondersteund.

Ouders met vragen kunnen contact opnemen met volgende contactpersonen:

Jessica Kalkuins                9.00-12.00 14.00-16.00                 7775503

Josslyn Teffer                    9.00-12.00                                       7775502

Vanessa Rudolf                 9.00-12.00 14.00 -16.00               7775514

Related posts

HUNTO en RESPALDO: Twee Instituten met een Verschillende Aanpak in de Geestelijke Gezondheidszorg

EA News Author

Rechter wijst verzoek om vrijlating Fernandes Pedra af; Advocaat Moszkowicz moet toga uittrekken in rechtszaal

EA News Author

Weersverwachting tot zaterdag 09 march 2024

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message