DutchBonaire

28 millimeter regen gevallen op Bonaire: kans op onweersbuien blijft aanwezig

Regen 3

In de afgelopen 24 uur is op Bonaire afgerond 28 millimeter neerslag gemeten. De regen is inmiddels grotendeels weggetrokken en de komende uren blijft het droog.

Voor de komende dagen blijft er echter kans op enkele onweersbuien, vooral in de middag en avonduren. Ten oosten van het eiland bevinden zich nog enkele buien die mogelijk richting Bonaire kunnen trekken.

Het Openbaar Lichaam Bonaire adviseert inwoners om, indien nodig, preventieve maatregelen te nemen om overlast door regen te beperken. Daarnaast wordt iedereen opgeroepen voorzichtig te zijn in het verkeer, vooral bij natte of gladde wegen.

Voor actuele informatie over de weersverwachtingen kunnen inwoners terecht op de website van het KNMI Caribisch Nederland via https://www.knmi.nl/nederland-nu/caribisch-nederland.
Voor extra informatie kunt u ook de crisiswebsite van het OLB bekijken www.bonairecrisis.com

Regen 1Regen 2

Related posts

AVP-FUTURO: Werken voor of tegen het volk? Raad van Advies uit felle kritiek op Rijkswet HOFA: “Artikel 38 in strijd met de Staatsregeling

EA News Author

HOH-waarderingsweek 2026 vol inspiratie en ontdekking

EA News Author

Rijden met ingevorderd rijbewijs leidt tot aanhouding

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message