DutchBonaire

KPCN roept eigenaren gevonden motorfietsen op

Dos Homber Victima Di Un Atraco Na Cas.3

Op maandag 18 september werd een man met initialen J.M.A.H. aangehouden wegens heling. Tijdens deze aanhouding werden drie (3) motorfietsen, waarschijnlijk afkomstig van heling, in beslag genomen.

Ben je de eigenaar van één van deze motorfietsen? Meld je dan met een geldig identiteitsbewijs, rijbewijs en verzekeringsbewijs bij het politiebureau Playa. Voor anonieme tips kan gebeld worden naar de anonieme tip lijn 9310.

Dos Homber Victima Di Un Atraco Na CasDos Homber Victima Di Un Atraco Na Cas 1

Related posts

Eduard Pieters (PPA): Wij blijven de regering controleren en onze grondwet beschermen in het nieuwe parlementaire jaar

EA News Author

Minister Gerlien Croes verovert de hoogste titel van ‘Leugenaar van het Jaar 2025’ en wordt bekroond met een privejet

EA News Author

De “show” van de minister-president in de wijken en het omhelzen van mensen is “extreem socialisme” dat het individu afhankelijk maakt van de overheid, zoals in Cuba en Venezuela

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message