Dutch

Bij Aruba Bank geloven we dat elke student de kans verdient om zijn of haar volledige potentieel te bereiken

Whatsapp Image 2025 10 23 At 5.32.16 Pm

Bij Aruba Bank geloven we dat elke student de kans verdient om zijn of haar volledige potentieel te bereiken.

Om die reden is Aruba Bank trots om een donatie te doen van tweedehands laptops in goede staat aan EPB San Nicolas, om zo te helpen garanderen dat studenten die een laptop nodig hebben, deze kunnen gebruiken voor hun schoolwerk.

Deze donatie weerspiegelt de voortdurende inzet van Aruba Bank om onderwijs en onze gemeenschap te blijven ondersteunen.
Door het schenken van deze laptops hoopt de bank bij te dragen aan het verkleinen van de uitdagingen waarmee studenten worden geconfronteerd wanneer zij geen toegang hebben tot een eigen apparaat, en ervoor te zorgen dat elke student de mogelijkheid heeft om te leren, huiswerk te maken en volledig deel te nemen aan onderwijsactiviteiten die gebruikmaken van digitale middelen.

Dit initiatief maakt deel uit van de bredere toewijding van Aruba Bank om te blijven investeren in onderwijs en in het welzijn van onze studenten.
Press release: Aruba Bank

Related posts

OM : Dringende oproep aan reizigers met openstaande geldboetes

EA News Author

Parlementslid Xiomara Maduro: De Nationale Bibliotheek beschikt nu over een speciale collectie van de schrijver Albert Helman

EA News Author

Grand Opening Aruba Bank Self-Service Branch in Caya Grandi, Oranjestad

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message