Gisteravond vond in het huis van het Arubaanse Olympisch Comité (COA) de afscheidsbijeenkomst plaats voor de delegaties van TEAMARU die zullen deelnemen aan de Centraal-Amerikaanse en Caribische Spelen (CAC) Santo Domingo 2026 en de Zuid-Amerikaanse Spelen Santa Fe 2026. De Spelen vinden kort na elkaar plaats: Santo Domingo 2026 in de maanden juli/augustus en Santa Fe 2026 in de maand september. Voor deze bijeenkomst waren alle deelnemende atleten en coaches uitgenodigd, samen met hun aangesloten bonden, het ondersteuningsteam dat de atleten zal bijstaan en diverse belangrijke belanghebbenden die op de een of andere manier bijdragen aan de voorbereiding en deelname van TEAMARU aan de Olympische Spelen.
Om de informatie over de Spelen en de delegaties te presenteren, namen de twee ‘Chefs de Mission’ het woord: Rodymar Geerman zal de groep voor Santo Domingo 2026 leiden, en Patrick Werleman heeft de groep voor Santa Fe 2026 onder zijn hoede. Na een welkomstwoord van de secretaris-generaal van het COA, mevr. Nicole Hoevertsz, volgde een toelichting op beide Spelen en de officiële presentatie van de atleten die in elke discipline zullen uitkomen. In totaal zullen 34 atleten als TEAMARU deelnemen, waarbij zij in actie zullen komen in 10 verschillende sportdisciplines.
Tijdens de presentatie van de delegatie werden de uniformen uitgereikt en ontvingen de atleten een ‘goodie bag’, aangeboden door de ‘Fundacion Lotto pa Deporte’ (Loterij voor de Sportstichting), die dit jaar een grote bijdrage heeft geleverd aan de voorbereiding van TEAMARU op hun deelname aan de Spelen. Onze delegaties zijn er klaar voor om Aruba opnieuw waardig te vertegenwoordigen en het COA is klaar om elke stap van de weg te ondersteunen. Volg onze sociale media, waar we veel meer informatie zullen delen over alles wat TEAMARU doet op weg naar Santo Domingo en Santa Fe 2026!









