CuracaoDutch

Uitreiking naambord Defensie Schietinrichting Daou

Defensie Schietinrichting Daou.3

De behoefte aan extra schietfaciliteiten voor militairen op Curacao is de afgelopen jaren toegenomen vanwege de operationele druk voor veel eenheden die behoefte hebben aan schiettraining. Op deze groeiende vraag is, in samenwerking met stichting Daou, een project opgestart om parallel naast de bestaande schietinrichting Daou, een 25 meter lange moderne pistoolbaan te bouwen. Naar verwachting is deze nieuwe schietinrichting eind 2024 operationeel voor gebruik.

De naamgeving van de “Defensie Schietinrichting Daou” weerspiegelt de waardering en erkenning voor de heer Michel Daou voor zijn bijdrage aan de schietsport op Curacao. Helaas kon de heer Daou persoonlijk niet aanwezig zijn bij de naamgevingsceremonie, zijn zoon Amir Daou heeft het naambord in ontvangst genomen in het bijzijn van familieleden en de stichting Daou.

Defensie kijkt er naar uit om deze nieuwe faciliteit in gebruik te nemen om zo te zorgen voor operationeel goed getrainde eenheden.

Defensie Schietinrichting Daou 1Defensie Schietinrichting DaouDefensie Schietinrichting Daou.6

Related posts

American Airlines en Tourism Corporation Bonaire bereiken overeenstemming om een vijfde wekelijkse MIA-BON vlucht te introduceren

EA News Author

Manifest voor een toekomstgerichte en menselijke arbeidsmarkt op Curaçao: 2023-2025

EA News Author

DVG lanceert scholenkunstwedstrijd om verantwoord huisdierbezit te bevorderen

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message