Lokaal/ArubaDutch

Evelyn Wever-Croes feliciteert Sue-Ann Lee met benoeming tot rector universiteit van Aruba

Ua1

Met trots feliciteert Statenlid en voormalig minister-president Evelyn Wever-Croes mevrouw Sue-Ann Lee met haar benoeming tot nieuwe rector van de Universiteit van Aruba.

“We zijn bijzonder vereerd dat een landskind deze belangrijke rol op zich neemt. Het feit dat zij ook een vrouw is, geeft ons dubbele reden om trots te zijn,” aldus Wever-Croes. “Ik wens haar veel succes en wijsheid toe bij het leiden van onze universiteit naar een toekomst vol kansen en ontwikkeling voor onze studenten en ons land.”

Met de aanstelling van Sue-Ann Lee zet Aruba een nieuwe stap in het versterken van lokaal leiderschap en het stimuleren van rolmodellen voor toekomstige generaties.

“Wanneer vrouwen leiderschap opnemen, brengen zij balans, visie en moed. Het is precies dit soort leiderschap dat onze samenleving vooruit helpt”,
Aldus Evelyn Wever-Croes

Ua2

Related posts

Otmar Oduber, leider van de PPA: “Onze ouderen verdienen een waardig leven, geen lege beloftes”

EA News Author

Inwoners van St. Maarten Aangemoedigd om Deel te Nemen aan Resterende Sessies van de Maand van Financiële Geletterdheid

EA News Author

Parlementariërs van Arubaanse Volkspartij en Futuro Party beschuldigd van het vermijden van debat over HOFA en weigeren quorum te geven

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message