Lokaal/ArubaDutch

Minister Dowers bracht bezoek aan Stichting Guia Mi

El Ministro Dowers Visito La Fundacion Guia Mi 1

Minister van Justitie, mr. drs. Arthur Dowers, een bezoek gebracht aan Stichting Guia Mi, waar directeur Anneke Nicolaas-Lucas de bewindsman ontving. Tijdens het bezoek vond er een gesprek plaats over het werk van de stichting, de uitdagingen waar zij voor staat en het belang van samenwerking bij de bescherming van minderjarigen.

Stichting Guia Mi speelt een belangrijke rol bij de bescherming en begeleiding van kinderen op Aruba. De stichting biedt toezicht en begeleiding aan minderjarigen en gezinnen in situaties die extra aandacht en bescherming vereisen, waarbij het belang en het welzijn van het kind altijd centraal staan.

Tijdens het gesprek kreeg Minister Dowers de gelegenheid om van dichtbij kennis te maken met het werk dat Stichting Guia Mi dagelijks uitvoert en om van gedachten te wisselen met directeur Nicolaas-Lucas over de praktische uitdagingen van de stichting.

Voor Minister Dowers is een goede samenwerking tussen de verschillende organisaties die verantwoordelijk zijn voor de jeugdbescherming essentieel. Elke instantie heeft haar eigen rol, maar het gemeenschappelijke doel moet altijd zijn om het kind te beschermen en de voorwaarden te scheppen zodat zij kunnen opgroeien in een veilige omgeving.

El Ministro Dowers Visito La Fundacion Guia Mi 3 ScaledEl Ministro Dowers Visito La Fundacion Guia Mi 2 Scaled

Related posts

Waarnemend Gezaghebber Oleana bezoekt getroffen gebied

EA News Author

Provinciale Verkiezingen in Nederland vinden plaats op 18 maart

EA News Author

Steve en Sally Queen geëerd als ambassadeurs van Bonaire

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message