Lokaal/ArubaDutch

Na een bliksemonderzoek is de zoon in de zaak van calabas aangehouden

Whatsapp Image 2026 05 26 At 4.04.45 Pm

Maandag 25 mei 2026, omstreeks 07:53 uur ‘s ochtends, werd de centrale meldkamer van de politie op de hoogte gesteld van een voorval in Calabas, waar een oudere dame werd aangetroffen die geen teken van leven vertoonde.
Er werd direct een politiepatrouille en een ambulance naar de locatie gestuurd.
Bij aankomst van de politie trof men de zoon aan, die op zijn beurt de politie informeerde dat zijn moeder geen teken van leven vertoonde.
De ambulance arriveerde ter plaatse en heeft haar uiterste best gedaan, maar kon niets meer voor de dame betekenen.
Dr. Texier kwam ter plaatse en stelde de dood vast van de dame, geïdentificeerd met de initialen C.R. Piñero, 73 jaar oud en geboren in Venezuela.
De recherche, de technische recherche (BFTO) en een forensisch arts kwamen ter plaatse om onderzoek te doen en uit te sluiten of er sprake was van een strafbaar feit.
Kort daarna werd de ambulance opnieuw ter plaatse gevraagd voor de zoon, die vervolgens met de ambulance werd vervoerd voor medische behandeling.
Rechercheurs van Noord hebben, samen met de technische recherche en de forensisch arts, het onderzoek voortgezet. Hieruit bleek dat er aanwijzingen zijn dat het overlijden van mevrouw PiƱero niet van natuurlijke aard is.
Gezien de ernst van de zaak heeft de Recherche de zoon, E.E.B.P., 44 jaar oud en geboren in Venezuela, aangehouden in verband met de desbetreffende zaak.
Het Korps Politie Aruba condoleert de familie van de overledene en wenst hen veel sterkte

Related posts

Grisha Heyliger-Marten Winnaar van Caribbean Tourism Minister of the Year

EA News Author

Primaire sector trekt aandacht bij Santa Rosa: ā€œvan boer naar gemeenschapā€

EA News Author

Cas di Cultura bereikt een nieuw hoofdstuk

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message