Een delegatie van scholierenatleten uit Aruba bereidt zich voor om ons land te vertegenwoordigen tijdens de VII Juegos Escolares 2025, die zullen plaatsvinden in Montería, Colombia, van 2 tot en met 6 november 2025.
Rodymar Geerman vervult de belangrijke rol van hoofd van de missie voor IBiSA tijdens deze spelen.
De groep atleten vertrekt op 1 november naar Colombia om deel te nemen aan dit internationale sportevenement dat studenten-atleten uit verschillende landen van de regio samenbrengt.
Aruba zal vertegenwoordigd zijn in de sporten schaken, atletiek, zwemmen en 3×3 basketbal, waarmee het talent en de inzet van onze jonge sporters worden getoond.
De Arubaanse deelnemers zullen uitkomen in schaken, zwemmen en atletiek op 2, 3, 4 en 5 november, terwijl de 3×3 basketbalwedstrijden plaatsvinden op 5, 6 en 7 november, en de atletiekwedstrijden doorgaan op 5, 6, 7 en 8 november.
IBiSA wenst alle deelnemers veel succes tijdens deze schoolcompetitie.
Press release: IBiSA
