De Biblioteca Nacional Aruba is volop bezig met de voorbereidingen voor haar Festival di Buki pa Mucha (Kinderboekenfestival). Het festival duurt een hele week, waarin een groep kinderboekenschrijvers verschillende scholen zal bezoeken. De Biblioteca Nacional Aruba opent het festival met een groot feest dat plaatsvindt op zondag 2 november om 15.00 uur in de Paseo Herencia Ballroom. Alle kinderen en hun ouders zijn van harte welkom!
Van maandag 3 tot en met vrijdag 7 november zullen auteurs en illustratoren uit Aruba, Nederland, Curaçao en Bonaire scholen bezoeken om verhalen te vertellen in de klas en in de bibliotheek in de middag vanaf 15.00 uur. De groep bezoekt scholen om verhalen te delen, met kinderen te praten over boeken en hen aan te moedigen om meer te lezen.
Uit Curaçao verwacht de bibliotheek de komst van Tio Ali, Kati Qui en Tito Ansano, en uit Bonaire komen Denise de Jongh-Rekwest en Sharlon Willems.
Press release: Biblioteca Nacional Aruba



