CuracaoDutch

CARMIL versterkt schietcapaciteit met nieuwe hoofdschietinstructeurs

Hsi 1

Met de succesvolle afronding van de HSI-opleiding hebben tien Caribische militairen hun kwalificatie als hoofdschietinstructeur behaald. Hierdoor zijn de eenheden nu in staat om zelfstandig schiettrainingen te plannen en uit te voeren. Een belangrijke mijlpaal in de professionalisering van de Arubaanse en Curaçaose militairen.

De drie weken durende opleiding richtte zich op het opleiden van gekwalificeerde hoofdschietinstructeurs binnen de ARUMIL, CURMIL en het Opleiding Centrum Carib (OCC). Er werd met diverse wapensystemen en munitie geoefend, waaronder de Colt C7, Glock 17, MAG 7.62 en handgranaten.

De opleiding werd verzorgd door een schietinstructeur vanuit het Mariniers Opleidingscentrum en twee ervaren instructeurs van de CARMIL, die hun kennis en ervaring deelden om de kwaliteit van de opleiding te waarborgen.

Met de afronding van deze opleiding beschikken de eenheden van de CARMIL over voldoende gekwalificeerde hoofdschietinstructeurs om zelfstandig schiettrainingen te organiseren en uit te voeren. Dit betekent een aanzienlijke versterking van de operationele zelfstandigheid en slagkracht van de militaire eenheden van Curaçao en Aruba.

Hsi 3Hsi 2

Related posts

Drijvend zwembad bij Parke Tului tijdelijk niet toegankelijk vanaf 10 februari 2024

EA News Author

Opnieuw drugs onderschept door Zr.Ms. Groningen

EA News Author

Weersverwachting tot dinsdag 16 januari 2024

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message