SocialDutch

Mobiele project om straatverslaafden te helpen: internationale organisatie sluit zich aan om aruba te ondersteunen

Aaa2951

Vertegenwoordigers van de organisatie About Our Father’s Business (AOFB) hebben hun dank uitgesproken voor de samenwerking met Stichting HUNTO om de inspanningen te versterken om straatverslaafden in Aruba te helpen.

Paul Marchena, medeoprichter van AOFB, gaf aan dat hij zeer dankbaar is aan God voor de kans om aan zo’n mooi en betekenisvol project voor de gemeenschap te werken. Volgens Marchena is het bijzonder om te zien dat verschillende organisaties van over de hele wereld samenkomen om deze zaak te ondersteunen.

Hij benadrukte dat het werk dat Stichting HUNTO in Aruba uitvoert veel mensen en organisaties inspireert om bij te dragen aan de inspanningen om meer steun en zorg te bieden aan personen die met verslavingsproblemen te maken hebben.

Demar Lutz, president en oprichter van AOFB, sprak zijn overtuiging uit dat dit initiatief deel uitmaakt van een grotere beweging. Volgens Lutz zorgt de samenwerking tussen organisaties en vrijwilligers voor meer bewustwording, niet alleen in Aruba maar ook in Curaçao en de Verenigde Staten.

Daarnaast benadrukte Lutz dat het volledige team uit Aruba training, praktijkervaring en tactieken heeft gekregen in de Verenigde Staten om de hulpverleningstrailer te kunnen beheren en inzetten om straatverslaafden te bereiken.

Volgens Lutz kan, wanneer organisaties en gemeenschappen samenwerken, meer vooruitgang worden geboekt in het verbeteren van het welzijn van straatverslaafden en kan hen een kans op een waardiger leven worden geboden.

Aaa3053 ScaledAaa3048 ScaledAaa3038Aaa3024 ScaledAaa3019 ScaledAaa2958 1Aaa2957Aaa2954 ScaledAaa2952 1 Scaled

Related posts

Tourism Corporation Bonaire organiseerde haar derde ‘Tourism Scavenger Hunt’

EA News Author

Bonaire organiseert haar tweede jaarlijkse ‘Bonaire International Sports Week’

EA News Author

Vernieuwd convenant Defensie en Kustwacht

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message