DutchBonaire

Ongeveer driehonderd kinderen krijgen zwemles in het drijvend zwembad

7O6A0907

In het bijzijn van de pers hebben gedeputeerde Peter Silberie en hoofd van INDEBON Terrence de Jongh het drijvend zwembad bezocht.

De heer Terrence de Jongh gaf aan dat er wekelijks zeven basisscholen gebruik maken van dit zwembad, waar ongeveer driehonderd kinderen naartoe komen om zwemlessen te volgen in ons drijvend zwembad. Ook benadrukte De Jongh dat er ieder jaar meer nadruk wordt gelegd op dit programma, zodat meer kinderen de kans krijgen om deel te nemen aan het zwemprogramma.

Gedeputeerde Silberie gaf aan tevreden te zijn dat de zwemlessen weer zijn teruggekeerd, omdat deze al lange tijd niet meer werden aangeboden. Ook benadrukte Silberie dat er op dit moment wordt onderzocht op welke manier Bonaire een officieel zwembad kan krijgen, aangezien de onderhoudskosten erg hoog zijn.

Silberie is bezig te kijken welk type zwembad voor Bonaire haalbaar is, waarbij rekening moet worden gehouden met het onderhoud. Er wordt ook gekeken naar de mogelijkheden voor een olympisch zwembad of een zwembad van vijfentwintig meter.

7O6A0898 Scaled7O6A0899 Scaled7O6A0903 Scaled7O6A0919 Scaled

Related posts

Criminaliteitsbestrijdingsfonds: na zes jaar tijd onvoldoende voortgang geboekt

EA News Author

Caribbean troops train intensively during exercise Caribbean Strike on Bonaire

EA News Author

14 November Werelddag voor Diabetesbewustwording

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message