CuracaoDutch

Samenwerkingsovereenkomst getekend tussen het Gemeenschappelijk Hof van Justitie en het Hof van Justitie van Suriname

Foto 2

Op 8 mei jl. heeft ten kantore van het Surinaamse consulaat in Willemstad de ondertekening plaatsgevonden van een samenwerkingsovereenkomst tussen het
Gemeenschappelijk Hof van Justitie en het Hof van Justitie van Suriname. De ondertekenaars zijn de presidenten van de Hoven en vond plaats in bijzijn van de Surinaamse consul-generaal mevrouw Zuiverloon en de heer Steg, beleidsadviseur bij het Gemeenschappelijk Hof van Justitie. De president van het Surinaamse Hof, Mr. Rasoelbaks, was via een digitale videoverbinding aanwezig.

Met de ondertekening van deze overeenkomst is de samenwerking tussen beide Hoven verder geïntensiveerd, na een eerder bezoek in oktober 2022 van een delegatie van het Gemeenschappelijk Hof van Justitie aan Suriname, waarbij een hernieuwde samenwerking tussen de Hoven is aangegaan. Tijdens dit bezoek was tevens het gebruik van het door het Gemeenschappelijk Hof ontwikkelde registratiesysteem door het Hof van Justitie van Suriname overeengekomen. De op 8 mei getekende overeenkomst ziet op de intensivering van de samenwerking op onder meer bedrijfsvoering, digitalisering en opleidingen.

Foto 1Foto 3

Related posts

Weersverwachting tot woensdag 09 augustu 2023

EA News Author

Chef’s Day-viering: Een showcase van talent en teamspirit bij La Cabana Beach Resort & Casino

EA News Author

De MPB verwelkomt Hennyson Thielman per direct op 5 maart 2023, als de nieuwe leider van de partij en Elvis Tjin Asjoe als de voorzitter van het partijbestuur

EA News Author

1 comment

Leave a Comment

Whatsapp Message