DutchBonaire

TCB eert drie sporters als ambassadeurs van Bonaire voor hun successen in interinsulaire en internationale wedstrijden

Dylan Sint Jago Junior Featherweight Boxing Champion Golden Jab Award 2025

Tijdens het Taste of Bonaire evenement van Tourism Corporation Bonaire (TCB), dat afgelopen zaterdag 27 september plaatsvond, werden drie Bonairiaanse jongeren erkend die zowel op intereilandelijk als internationaal niveau hebben uitgeblonken in de boks- en karatesport.

De sporters die deze erkenning hebben ontvangen, zijn:
Everon Vrutaal, die de titel van Karate Champion Ecuador Open 2025 heeft gewonnen
Ricardi Muñoz, die de kampioenstitel heeft behaald bij de Youth Heavyweight Boxing Battle of the Islands
Dylan Sint Jago, die onlangs de kampioenstitel heeft behaald bij de Junior Featherweight of the Golden Jab Awards op Curacao

Alle drie de atleten werden erkend als ambassadeurs van Bonaire, voor de geweldige prestatie die ieder van hen heeft geleverd en voor het hooghouden van de goede naam van Bonaire in internationale en interinsulaire wedstrijden. Bij deze gelegenheid hebben de directeur van TCB Elesiër Angel en Helen Mercera de plaquettes en de bijbehorende geschenken overhandigd.

TCB feliciteert Everon, Ricardi en Dylan en wenst hen heel veel succes toe.

Everon Vrutaal Karate Champion Ecuador Open 2025Ricardi Munoz Youth Light Heavyweight Of The Battle Of The Islands 2025

Related posts

Een andere groep vaders nam deel aan Best Dad Ever met succes

EA News Author

Minister Wendrick Cicilia: De golven zijn sterk, maar onze belofte aan de vissers is nog sterker!

EA News Author

Segni Bernardina genomineerd voor Cultuurcoach van het Jaar 2025

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message