DutchNederland

ChristenUnie – Henco Cecilia: “De vragen van de studenten waren scherp en goed doordacht”

Img 1586

Henco Cecilia van de ChristenUnie was aanwezig om de visie en waarden van zijn partij te delen en te praten over de onderwerpen die Arubaanse en Caribische studenten (van de BES- en CAS-eilanden) in Nederland bezighouden. Volgens Cecilia waren de studenten goed voorbereid en stelden zij zeer scherpe en relevante vragen.
Hij sprak de hoop uit dat de studenten die in Nederland wonen en stemrecht hebben, gebruik zullen maken van hun recht om te stemmen.

Cecilia merkte op dat tijdens het “Politiek Café” duidelijk werd dat de aanwezige politici over het algemeen gelijke meningen en een gedeelde visie hadden.
“Dat is belangrijk,” zei hij, “want als een van deze politici in de toekomst een hogere positie bekleedt, kan dat een positieve invloed hebben.”
Hij benadrukte dat hij sterk gelooft in de waarde van samenwerking en het zoeken naar gemeenschappelijke doelen.

Als boodschap aan alle studenten zei Cecilia dat het belangrijk is om blijvend in jezelf te investeren:
“Onderwijs is essentieel, en het hebben van een doel voor ogen helpt je vooruit in het leven. Waar je nu bent, bepaalt niet wie je bent — en het bepaalt ook niet waar je zult blijven. Als je blijft groeien, kun je van grote waarde zijn voor je land, voor jezelf en voor de mensen om je heen.”

Uni 9 ScaledUni 8 ScaledUni 7 ScaledUni 6 ScaledUni 5 ScaledUni 4 ScaledUni 3 ScaledUni 2 ScaledUni 1 Scaled

Related posts

Volgens Carlos López Natera van M21: M21 is een sociaal-liberaal alternatief dat Bonaire een gebalanceerde visie op de toekomst biedt

EA News Author

Colombia schenkt bijzondere boekencollectie aan BES-eilanden

EA News Author

Famia Planea ontvangt steun uit Nederland via Rutgers-programma

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message