Aan het einde van het lionistisch jaar 2025-2026 evalueert het vertrekkende bestuur altijd wie van de leden in aanmerking komt voor de “Lion of the Year”-prijs. Deze prijs is gebaseerd op inzet, toewijding en bijdragen aan de club.
Deze keer is de prijs gegaan naar Lion Gerardo Figaroa, die samen met zijn partner, Lion Carolina Figaroa, onder meer een enorme bijdrage heeft geleverd aan de verkoop van de loten voor de Harley Davidson.
Lion Gerardo Figaroa bekleedt al meer dan 17 jaar verschillende posities binnen de club en is de nieuwe president van de Aruba Lions Club geworden voor het lionistisch jaar 2026-2027.
Al op jonge leeftijd werkte de heer Lion Gerardo Figaroa in de dienstverlening voor de behoeftigen in onze gemeenschap. In het verleden was hij vicepresident van de Kiwanis Key Club, bestuurslid van APA, secretaris en later president van de Organisatie van Directeuren van Basisscholen, president van Centro di Playa Pabao en sinds 2009 is hij actief lid van de Aruba Lions Club.
De Aruba Lions Club is een serviceclub die al bijna 80 jaar onvermoeibaar werkt voor de gemeenschap van Aruba. De club valt onder auspiciën van Lions Club International, dat bestaat uit meer dan 46.000 clubs in meer dan 200 landen, meer dan 1,4 miljoen leden wereldwijd telt en 109 jaar bestaat, wat het de oudste en grootste serviceorganisatie ter wereld maakt.
Programma’s van de Aruba Lions Club zijn onder andere ziekenhuisbedden en rolstoelen, de Smile Mobile, Back to school food bags, de distributie van levensmiddelen tijdens de feestdagen en gezondheidsbeurzen.
Het bestuur en de leden van de Aruba Lions Club en de Leo Club feliciteren Lion Gerardo met zijn prijs en wensen hem veel succes bij het bereiken van al zijn doelen nu hij president van de Aruba Lions Club is.
