Lokaal/ArubaDutch

Parlementslid Dangui Oduber: Prive jet gebruikt door minister Gerlien Croes heeft geen licentie voor commercieel gebruik

Gerlien Croes Avion Priva

Parlementslid Dangui Oduber verklaarde dat het vliegtuig dat door minister Gerlien Croes werd gebruikt niet voor commerciële reizen mag worden ingezet.

De MEP-fractie blijft transparantie eisen van minister Gerlien Croes en benadrukt dat het volk van Aruba volledig wil begrijpen hoe het proces tijdens de reis heeft plaatsgevonden. Volgens Oduber zijn de vragen die aan de minister zijn gesteld eenvoudig te beantwoorden, en als minister Croes echt een open, transparante en eerlijke persoon is, kan zij alle benodigde verduidelijkingen zonder probleem geven.

Het parlementslid benadrukte dat duidelijkheid en verantwoordelijkheid fundamenteel zijn in het bestuur, en dat een gebrek aan informatie het vertrouwen van het volk in hun leiders kan ondermijnen.

Related posts

Kaya korona wordt gerenoveerd

EA News Author

Weersverwachting woensdag 03 september 2025

EA News Author

TWO ondersteunt hervorming wetgeving voor particuliere uitzendbureaus in Sint Maarten met subsidie van Cg 368.550

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message