SocialDutch

Regering van Aruba Bereidt Nieuwe Faciliteit voor Straatverslaafden die Geen Rehabilitatie Willen

Aaa2913 1

De regering van Aruba blijft haar inspanningen versterken om straatverslaafden die niet willen deelnemen aan rehabilitatieprogramma’s te helpen. Volgens minister van Gezondheid, Sociale Zaken, Ouderenzorg en Verslavingsbeheer, Mervin Wyatt-Ras, heeft het initiatief van Stichting HUNTO laten zien dat ondersteuning op straat van groot belang is voor de gemeenschap.

Minister Wyatt-Ras benadrukte dat sommige deelnemers tijdens het proces aanzienlijke voordelen behalen, terwijl anderen niet het gewenste resultaat bereiken. Desalniettemin benadrukte de minister dat het belangrijkste is om iedereen die geïnteresseerd is de mogelijkheid tot verandering te bieden en hoop te geven op een betere toekomst.

De regering werkt aan een nieuw gebouw dat zal dienen als extra ruimte waar straatverslaafden begeleiding en ondersteuning kunnen krijgen in een veilige en gestructureerde omgeving.

Aaa3180 ScaledAaa3178 ScaledAaa3109 ScaledAaa2852 ScaledAaa2850 ScaledAaa2843 ScaledAaa2822 Scaled

Related posts

Project Career lanceert eerste artiest: Yajro met het Krioyo-nummer “Kab’e pabou”

EA News Author

Gevangenbewaarders

EA News Author

Curaçaose militairen ingezet tijdens Carnaval

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message