Lokaal/ArubaDutch

Aruba heeft aan al zijn internationale verplichtingen voldaan, zelfs aan die tegenover Nederland, maar Nederland heeft Aruba oneerlijk behandeld tijdens de pandemie

Dangui Oduber 1

De MEP-fractie heeft een heel duidelijk standpunt: zij is tegen de Rijkswet HOFA.
Parlementslid Dangui Oduber verklaarde dat de inhoud van de Rijkswet, zoals voorgesteld door de regering AVP–FUTURO, neerkomt op het opgeven van Aruba’s status aparte en het overdragen van de macht van het Arubaanse parlement.
Volgens Oduber bevindt Aruba zich momenteel op een goede weg en is er geen enkele noodzaak om geld van Nederland te lenen. Hij benadrukte dat Aruba zijn financiële verplichtingen altijd is nagekomen en dat Nederland het land oneerlijk heeft behandeld tijdens de pandemie, ondanks Aruba’s verantwoordelijk gedrag.

Related posts

Eduard Pieters, PPA-fractieleider: “Nu de Raad van Advies ons standpunt tegen HOFA steunt, is het tijd voor een nationaal front!”

EA News Author

Een nationale dialoog kan niet worden verscholen achter het Parlement: Het volk heeft u in het parlement geplaatst, het volk beslist”

EA News Author

Uitzondering voor het salaris van de CEO van AAA bij Schiphol Group blijft in Aruba niet van toepassing

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message