Lokaal/ArubaDutch

Fractie van de PPA heeft op 22 oktober vragen gestuurd aan minister Wyatt Ras, maar tot op heden nog geen antwoord ontvangen

Fraccion Di Ppa A Manda Minister Wyatt Ras Prgunta For Di Dia 22 Di October Pero Te Ainda No A Haya Ningun Contesta

De fractieleider van de PPA is ervan overtuigd dat deze groep mensen binnen onze gemeenschap hulp nodig heeft, maar benadrukt dat deze verantwoordelijkheid niet uitsluitend op vrijwillige basis kan rusten.

De PPA begrijpt dat er momenteel aan een wetsontwerp wordt gewerkt, maar helaas heeft het parlement zelf nog geen verdere informatie hierover ontvangen. Om die reden heeft de fractieleider van de PPA schriftelijke vragen ingediend en wil weten wat de regering van plan is te doen om tot een integrale aanpak te komen voor het probleem van verslaving onder daklozen.

Related posts

Met uitzondering voor wijziging van de LNT–wet zal het volk van Aruba 1,1 miljoen moeten betalen aan de directeur van AAA

EA News Author

Bouw van nieuw MBO Bonaire maakt duidelijke vooruitgang

EA News Author

Buurtcentrum Noord—Volledig in de ban van de ‘Blue Wave’

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message