Lokaal/ArubaDutch

Leo Vrolijk: 16 fotografen en 200 foto’s die speciale aandacht schenken aan sport en de evolutie van de fotografische kunst op Aruba voor Dag van de Pers

Whatsapp Image 2026 08 31 At 5.48.40 Pm 1

De fotografietentoonstelling “Lens di mi Wowonan” staat klaar om haar deuren te openen morgenavond, 1 september 2026, om 19:00 uur in de Nationale Bibliotheek van Aruba in Playa, en markeert een verplichte afspraak voor liefhebbers van kunst, cultuur en de visuele geschiedenis van ons eiland.

Zoals aangekondigd door Leo Vrolijk in de officiële details van het evenement, is de tentoonstelling voor het publiek geopend vanaf maandag 30 september, volgens de reguliere openingstijden van de bibliotheek.

De evolutie van foto en sport op Aruba Deze editie valt op door een sterke presentatie van 16 fotografen die 200 foto’s samenbrengen, waarbij het thema sport een centrale rol speelt. De curatie van de tentoonstelling brengt de uitdagingen en de fascinerende evolutie van het vak aan het licht.

Vrolijk sprak zijn diepe dankbaarheid uit aan RBC Royal Bank voor haar onwrikbare steun gedurende al deze jaren, en benadrukte dat dit werk een levend erfgoed is dat toekomstige generaties inspireert en de identiteit van Aruba voor altijd behoudt.

Related posts

OM: informeert De Meza

EA News Author

Aruba zal de grote premiere van de langverwachte film ” Siñami Stimabo 2 ” beleven

EA News Author

Mike De Meza benadrukt impact HOFA-wet op bevoegdheden Arubaanse Parlement

EA News Author

Leave a Comment

Whatsapp Message